W trakcie kiedy świąteczne babeczki dochodzą w piekarniku postanowiłam złożyć wam życzenia i wrzucić recenzję kremu, który dzięki swoim odświeżającym właściwościom idealnie nadaje się na mroźne zimowe wieczory…

Drodzy czytelnicy mojego bloga i koleżanki po fachu 🙂
 
Życzę wam, zdrowych, rodzinnych świąt Bożego Narodzenia. By ten czas radości zainspirował was do tworzenia nowych rzeczy. By nasze grono jeszcze się powiększyło i wiele osób odnalazło swoją prawdziwą pasję. Dla wszystkich razem i każdego z osobna wielu ciekawych wyzwań w Nowym Roku, dotrzymania postanowień oraz spełnienia najskrytszych marzeń.
 
***
 
Acerin – krem do stóp z mentolem
 
Acerin krem
 
Co pisze producent:
 
Acerin krem
 

Moja opinia

Kiedy muszę zakładać grube skarpety i ciepłe buty moje nogi potrzebują wyjątkowego odświeżenia. Po powrocie z zajęć, bądź długich świątecznych zakupów taki zabieg to dla mnie prawdziwa ulga. Szczególnie kiedy cały dzień jestem na nogach. Moczę nogi w gorącej wodzie z dodatkiem soli kąpielowej. Następnie szybko po wytarciu, by ciepło nie uciekło wmasowuję ten oto krem. Na koniec zakładam skarpetki. Dla moich stóp to prawdziwy rarytas. Kosmetyk oprócz odświeżania, zmiękcza twardy naskórek i pozostawia skórę nawilżoną. Nie wyobrażam sobie przeżycia zimy bez tego typu preparatu. Firma Acerin zdobyła moje zaufanie i wypróbowałam inne produkty od nich, które w recenzji już niedługo.
 
Składniki:
 
Acerin krem

Kosmetyk posiada typową jak na krem konsystencję, która po delikatnym wsmarowaniu łatwo się wchłania. Przyjemny, mentolowy zapach dodatkowo wzmacnia poczucie odświeżenia.
 
Można nabyć w internecie za 11.99 zł
 
0 0 votes
Article Rating