Tak jak wcześniej oznajmiłam, wczoraj miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu toruńskich blogerek. To moje pierwsze wyjście tego typu. Dziewczyny okazały się jeszcze bardziej sympatyczne niż myślałam. Wyglądały jakby znały się od bardzo dawna. Chociaż niektóre z nas poznały się dopiero wczoraj to od razu znalazłyśmy wspólny język. Posiadanie wspólnej pasji to na prawdę fajna sprawa.

Spotkanie blogerek w Toruniu
 
Dopiero w domu przeglądając zdjęcia zorientowałam się, że zapomniałam o ustawionym trybie manualnym i licząc na automatyczne ustawienie ostrości w ogóle jej nie regulowałam, przez co zdjęcia wyszły niewyraźnie…

Od lewej Asia, Zuza, Asia i Orlica.

 
Spotkanie blogerek w Toruniu


Tutaj my wszystkie, łącznie z Sandrą, która przybyła po czasie. Dziękuję Asi za to zdjęcie 😉

Przyniosłyśmy kosmetyki na wymianę i rozpoczęło się przeglądanie. Oto co ja upolowałam:

Spotkanie blogerek w Toruniu
 
Puki co wypróbowałam świetny lakier od Orlicy ze „Zmierzchowej” serii i perfum Lacoste, za który wymieniłam się z Zuzą.

Po zamknięciu kawiarni udałyśmy się na wyżerkę do McDonalds, a później w ostatniej chwili przed zamknięcie do Biedronki. Dziewczyny zakupiły niesamowicie pachnące świeczki. Ja o dziwo wcześniej nie miałam z nimi styczności, a szkoda. Ich zapach jest niesamowity! Dziś po dokładnym obwąchaniu wybrałam śliwkową. Niestety u mnie w osiedlowej Biedronce wybór był znacznie mniejszy.

Spotkanie blogerek w Toruniu
 


Obiecałyśmy sobie, że niedługo znowu się spotkamy. Miło było poznać blogerki na żywo. Na następne wspólne wyjście zapraszamy inne dziewczyny z Torunia i okolic.

0 0 votes
Article Rating