MOLLON PRO – pastel orchid nr. 3

Już zaczęłam chować grube zimowe płaszcze i ciepłe szale, a tutaj niespodzianka. Zima ponownie zawitała do Torunia. Przez te wahania temperatur wszyscy w domu podciągają nosem. Kalendarzowa wiosna już za kilka dni i mam nadzieję, że do tego czasu zrobi się chociaż trochę cieplej. Nie jestem zwyczajna do siedzenia w domu w długim rękawie. Zrobiło się tak chłodno, że nie miałam wyjścia. Chciałoby się tylko wygrzewać w łóżku… Ostatnio mam zastój z zakupami, kupuję tylko niezbędne kosmetyki pielęgnacyjne, takie jak: szampon, czy pasta do zębów. Zresztą nazbierało mi się tyle produktów do opisania, że mam pracę aż do lata 🙂 Teraz tylko, aby znaleźć trochę cennego czasu.

MOLLON PRO


Co pisze producent:
 

Linię MOLLON PRO NAIL LACQUER tworzy kolekcja super trwałych, szybkoschnących, profesjonalnych lakierów do paznokci. Formuła lakieru została wzbogacona w utwardzacz, który przedłuża trwałość lakieru do 7 dni. Wysoka jakość komponentów zapewnia idealną konsystencję lakieru. Wyrafinowaną, klasyczną gamę kolorów uzupełniają odcienie ekstrawaganckie, na każdą porę roku, dnia i każdą okazję. Profesjonalny pędzelek, doskonale rozprowadza lakier na płytce paznokcia, nie tworząc smug. Aby spotęgować trwałość lakieru, na początku manicure należy użyć BASE COAT NAIL REPAIR, następnie 2 warstwy NAIL LACQUER i TOP COAT QUICK DRYER. 3Free – wolne od toluenu, formaldehydu i DBP.
 

Moja opinia o MOLLON PRO

Z serią MOLLON PRO zapoznałam się dwa lata temu. Mianowicie skusiłam się na kilka lakierów tej firmy ze względu na szeroką gamę kolorystyczną. W ofercie dostępne są też preparaty pielęgnujące. Na zdjęciu przedstawiam delikatny, pudrowy róż, który zachwycił mnie swoim słodkim odcieniem. Pastel orchid nr. 3 przypomina mi kwiatka, który wyłania się z pod śniegu i zapowiada wiosnę. Najpierw jednak nałożyłam utwardzający lakier podkładowy – Base Coat Nail Repair. Jest to baza mająca na celu usztywnić płytkę paznokcia. Zauważyłam, że bez tego lakieru zdecydowanie gorzej nakłada mi dalsze warstwy. Zresztą, jeśli wyjedzie się na skórę nie widać tego. Później dwie warstwy pastelowego koloru, oczywiście w odstępie czasowym. Na każdą warstwę psikałam sprayem przyspieszającym wysychanie lakieru od Avon… Z serii MOLLON PRO używam również – Top Coat Quick Dryer, szybkoschnący lakier nawierzchniowy. Ma za zadanie chronić płytkę przed czynnikami zewnętrznymi i utrzymywać lakier jeszcze dłużej. W swojej kolekcji mam też Cuticle Oil Moisturizing Repair, nawilżający olejek z kompleksem witamin. Maluję nim paznokcie i skórki raz w tygodniu, by odżywić i zachować zdrowy wygląd. Z kolorowej gamy posiadam Splendid Blue nr. 19 w pięknym odcieniu niebieskiego. Dziś jednak waszą uwagę kieruję na ten konkretny, różowy kolor. W następnych notkach opiszę poszczególne produkty od MOLLON PRO oraz przyspieszacz od Avon.
 
MOLLON PRO
 

Leave a Reply