Piwo Somersby kampania Streetcom

Pierwszy raz piszę tutaj o Streetcom. Mianowicie dostałam się do najnowszej kampanii piwa Somersby z czego jestem bardzo zadowolona. Więcej o tym wyjątkowym, jabłkowym trunku w dalszej części notki. Teraz tym, którzy jeszcze nie znają Streetcom przedstawię ogólne zasady działania strony.

Streetcom to wyjątkowe i jedyne w Polsce medium społecznościowe, złożone z ponad 230 000 sprofilowanych konsumentów, którzy aktywnie rozmawiają o markach i produktach w świecie rzeczywistym i w sieci. Od 2004 roku przeprowadziliśmy kilkaset kampanii dla wielu branż, w tym: produktów spożywczych, artykułów dla dzieci, a także sprzętu elektronicznego, usług bankowych czy serwisów internetowych lub produktów ekskluzywnych.

Ekspertka Streetcom

Już od ponad dwóch lat jestem ekspertką Streetcom, bo testowanie sprawia mi przyjemność.
 

Eksperci Streetcom to wyjątkowa i jedyna w Polsce społeczność, złożona z ponad 230 000 osób, zarejestrowanych na naszej stronie (właśnie tutaj!). Uczestniczą oni w kampaniach rekomendacji. Co to znaczy? Wybrani konsumenci otrzymują do testowania nieodpłatnie produkty i dzielą się próbkami ze swoimi znajomymi. Przesyłają nam swoje opinie, które przekazujemy producentom. Przeprowadziliśmy kilkaset kampanii dla wielu branż, w tym: produktów spożywczych, artykułów dla dzieci, sprzętu elektronicznego czy produktów ekskluzywnych. To miejsce dla aktywnych, otwartych, ciekawych i rozmownych ludzi – takich, jak Ty?

Kiedyś jak jeszcze nie posiadałam bloga miałam zaszczyt uczestniczyć w kampanii napoju Lipton. Teraz po dwóch latach trafiła mi się druga akcja tego typu.

Piwo Somersby
 
Tuż po tym jak kurier zapukał do moich drzwi paczka była już rozpakowana. Streetcom dbając o swoich ekspertów i tym razem się postarał. W lordowskim pudełku znalazły się: 24 butelki 400 ml piwa Somersby, oryginalna szklanka, karta ambasadora, zestaw kart do gry, przewodnik ambasadora, 18 ulotek i 18 wizytówek, które wraz z piwami mam rozdawać innym miłośnikom jabłkowej goryczy 🙂
 
Na pierwszy ogień poszła moja rodzinka, której podobnie do mnie piwo wyjątkowo smakowało. Umililiśmy sobie początek długiego, świątecznego weekendu. Somersby podane z lodem smakuje najlepiej.
 
Piwo Somersby
 
Ja jak przystało na ambasadora piłam z firmowej szklanki Somersby, która dołączy do mojej kolekcji szklanek.
 
Jeśli również chcecie testować darmowe produkty to zapraszam na Streetcom. Można rejestrować się przez mój link, za co będę bardzo wdzięczna:
 
https://ekspert.streetcom.pl/pl/secured/user/share-registration/c4f9b97c9de403052ec15eb301872c9f
 

3 odpowiedzi na „Piwo Somersby kampania Streetcom”

 1. Awatar owca

  Własnie się zapisałam do streetcom 🙂 mam pytanie czy to prawda, że żeby dostać np. piwo, papierosy, czy jakieś zaawansowane kosmetyki trzeba wyslać to zgłoszenie o wrażliwych danych? Wysyłałaś je?

 2. Awatar Anonimowy
  Anonimowy

  Jedno z moich ulubionych piw :-). A próbowałaś może http://www.rekomenduj.to ? Koleżanka mówiła mi, że dostaje produkt do testowania i potem go ocenia, powiedziała mi, że obecnie trwa rekrutacja do nowej kampanii i zastanawiam się czy się zarejestrować.

 3. Awatar Anonimowy
  Anonimowy

  jak mam somersby to impreza jest udana:)a co do http://www.rekomenduj.to masz rację, fajna sprawa, już brałam udział w 2 kampaniach, no i w jednej dostałam wypasioną torbę podróżną;)

Leave a Reply