Maskara WONDER’FULL z olejkiem arganowym od Rimmel

Długo mnie tutaj nie było, za co serdecznie przepraszam. Chociaż ostatnio miałam mało czasu nie zaprzestałam mojej pasji tworzenia makijaży. Chociaż są wakacje, ja nadal jestem zapracowana. Miesiąc pracowałam, potem tydzień grałam w serialu jako statystka. Teraz mam trochę czasu dla siebie. Przede mną matura, więc na blogu będę pisać mniej. Na pewno, jednak o Was nie zapomnę. Dzięki mobilnej wersji Bloggera będę mogła pisać dosłownie w każdej wolnej chwili, na przerwie w szkole, czy w poczekalni u lekarza 🙂

Nie przedłużając chciałabym poinformować, że dostałam się do testu nowej maskary WONDER’FULL z olejkiem arganowym od Rimmel. Jestem 1 z 1000 dziewczyn, które miały taką przyjemność. Akurat skończył mi się tusz, wiec to jak najbardziej trafiona opcja.

maskara

Co pisze producent:

Maskara Wonder`full Rimmel z formułą wzbogaconą o olejek arganowy, który pozostawia piękne i odżywione rzęsy. Wyposażona została w elastyczną szczoteczkę, która perfekcyjnie dociera do każdego włoska i rozczesuje je. Produkt zwiększa objętość i pozostawia elastyczne rzęsy, bez grudek i obciążania.

maskara

Moja opinia: 

Używałam już bardzo dużo maskar. Ta zaskoczyła mnie pozytywnie. Moje rzęsy stały się mega wydłużone i pogrubione. Na szczęście nie pozostawia ona grudek, co jest dla mnie ważne. Miałam ten tusz na rzęsach przez cały, upalny dzień i ani trochę nie spłynął. Jedynym problemem może być zmywanie, przy którym trzeba się na prawdę wysilić. W składzie wyczytałam olejek arganowy, o którym słyszałam wiele dobrego. Zobaczę w perspektywie czasu czy faktycznie pomoże moim rzęsom. Olejek arganowy pokochały za to moje włosy.

maskara

Myślę, że więcej mogłabym napisać po dłuższym czasie stosowania. Oczekujcie więc kolejnej recenzji pod koniec wakacji 🙂

Patrzyłam w sklepie i cena tej maskary to ok. 30 zł

Leave a Reply