Przed chwilą był u mnie kurier z przesyłką od trnd dotyczącą projektu Zalando. Na fanpage’u pisałam trochę o tym. Paczuszka jest już u mnie, dlatego mam dla Was 100 kuponów rabatowych (25 szt. – 20 %, 75 szt. – 15 % zniżką na zakupy Zalando).

Zalando kody rabatowe


Mój zestaw startowy

Zalando kody rabatowe
 

Zalando o sobie

Zalando należy do wiodących sklepów internetowych z odzieżą i obuwiem w Europie, oferuje 1500 różnych marek i dostawę oraz zwrot gratis!

Ja o Zalando

Jestem bardzo szczęśliwa mogąc brać udział w tym projekcie. Uwielbiam robić zakupy i wyszukiwać nowości. O Zalando słyszałam już wcześniej, ale jeszcze nie miałam możliwości zrobienia tam zakupów. Wiele razy przeglądałam bogatą ofertę sklepu i byłam zaskoczona szerokim asortymentem. Wielkim plusem są dla mnie rozmiary, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Bon upominkowy wykorzystam na zakup jakiegoś ładnego ciuszka, bądź pary butów. Jeszcze dzisiaj zacznę poszukiwania. O wszystkim będę was na bieżąco informowała.

Mam dla was 100 kuponów zniżkowych na zakupy Zalando.pl!

Piszcie jakie chcecie kupony rabatowe. Mam 25 zniżek – 20% i 75 zniżek – 15%. 

Zależałoby mi na waszej opinii, dlatego każdy kto otrzyma rabat może wyrazić chęć wypełnienia krótkiej ankiety. Prześlę ją na e-maila bądź w wiadomości prywatnej.

0 0 votes
Article Rating