Dzisiaj dojechała moja paczka z mlecznymi kanapkami. To już mój drugi projekt na trnd, gdzie serdecznie Was zapraszam. Testowanie Monte Snack to sama przyjemność dla mnie i dla mojej rodzinki. Bardzo się cieszę, że wybrano mnie, jako jedną z 5000 innych testerek i testerów. Zdążyłam już posmakować tej przyjemności. Pobawiłam się trochę z suchym lodem. Zrobiłam również zdjęcia. Gorąco zapraszam do prześledzenia relacji z pojawienia się mlecznych kanapek w moim mieszkaniu.

Monte Snack
W zestawie projektu otrzymałam:

  • 24 mleczne kanapki Monte Snack (z czego 12 do podarowania innym)
  • Przewodnik projektu
  • Książeczkę „Twoje badanie opinii”
  • Dużo suchego lodu, który stał się dodatkową atrakcją 🙂

Do moich obowiązków będzie należało zamieszczanie relacji z udziału w projekcie na profilach społecznościowych i w innych wyznaczonych do tego miejscach. Rozmawianie o produkcie i dzieleniu się przekąskami z innymi. Badanie opinii za pomocą książeczki „Twoje badanie opinii”. Najsmaczniejszym z tych obowiązków jest skosztowanie Monte Snack.


Moja opinia

Monte Snack to smaczna przekąska w postaci mlecznej kanapki. Pasuje na drugie śniadanie, do kawy, na podwieczorek, czy też po prostu, jako dodatkowa porcja słodkości w ciągu dnia. Delikatny biszkopt wypełniony mlecznym oraz czekoladowo-orzechowym kremem. Najlepiej zjadać ją zaraz po wyjęciu z lodówki, gdyż przypomina wtedy lody. Bardzo mi smakowało. Jutro zjem sobie następnego do porannej kawy.

Możesz ją kupić za 1,49 zł


Jedliście już Monte Snack? Jak wrażenia?
 
0 0 votes
Article Rating