Wczoraj odebrałam przesyłkę z nowym projektem od trnd. Tym razem są to serowe przekąski w dwóch wersjach smakowych: naturalne i ketchupowe. Jestem dumna, że wybrano mnie razem z innymi 3000 testerkami. Kampanię czas zacząć.

Cheese Snack

W zestawie projektu otrzymałam:

  • 24 opakowania Cheese Snack – 12 naturalnych i 12 ketchupowych (12 do przekazania innym)
  • Kolorowankę – teatrzyk Cheese Snack
  • Przewodnik projektu
  • Książeczkę „Twoje badanie opinii”

Jako testerka jestem zobowiązana do zamieszczania relacji z udziału w projekcie, wypełnianiu przygotowanych dla mnie ankiet, badaniu opinii o produkcie pośród znajomych oraz zajadaniu się serowymi przekąskami.

Cheese Snack
Obieranie serka daje dużo frajdy 🙂

Cheese Snack
Cheese Snack original – wersja naturalna

Cheese SnackCheese Snack ketchupowe

Moja opinia

Cheese Snack to pyszna przekąska serowa. Czytając opakowanie możemy dowiedzieć się, że brak w niej sztucznych barwników i konserwantów. Jest dostępna w sprzedaży od listopada 2014 roku. Dostępna jest w dwóch wersjach smakowych – naturalnej i ketchupowej. Miałam okazję posmakować każdą z nich. Naturalna smakuje bardzo dobrze. Ser odpowiednio się ciągnie, ma mleczny posmak i wygodne opakowanie, dzięki któremu nie pobrudzimy rąk. Serową przekąskę możemy zabrać ze sobą wszędzie, jednak preferowana jest ona dla dzieci na drugie śniadanie. Ja zabrałam ją dzisiaj ze sobą do pracy. Z kolei smak ketchupowy nie zasmakował mojemu podniebieniu. Co prawda, również jest mleczny, ciągnący się, ale nie tak dobry jak naturalny. Ogromnym plusem są pojedynczo pakowane paluszki. Lubię takie sprytne rozwiązania.


Możesz je kupić już za 4,99 zł (opakowanie 4 szt. pojedynczo pakowanych paluszków serowych).
Oferta promocyjna dostępna od października: 6,49 zł (opakowanie dwupak 8 szt. pojedynczo pakowanych paluszków serowych).

Cheese Snack

Mieliście okazję spróbować już Cheese Snack? Która wersja bardziej przypadła Wam do gustu?

 
0 0 votes
Article Rating