Biorę udział w projekcie Ariel i Lenor. Przez najbliższe osiem tygodnie będę testować połączenie kapsułek do prania Ariel 3 w 1 oraz płynu Lenor. Ogromnie cieszę się, że otrzymałam taką możliwość. Lubię świeże i pachnące pranie.

Zestaw testowy jest bardzo duży. Osobiście miałam problem ze znalezieniem dla niego miejsca. Na szczęście niedługo większość opakowań z kapsułkami oraz płynem rozejdzie się. Mam za zadanie przekazywać je innym, przeprowadzać z nimi rozmowy na temat produktów oraz zbierać ich opinie w formie ankiety.

Ariel

W paczce ambasadora znalazłam:

  • Opakowanie kapsułek do prania Ariel 3 in 1 Mountain Spring (15 sztuk)
  • Płyn do płukania Lenor Gold Orchid (1200 ml)
  • 20 saszetek z trzema kapsułkami Ariel 3 w 1 do rozdania
  • 20 saszetek płynu do płukania Lenor Gold Orchid (50 ml) do rozdania
  • 20 ulotek
  • 10 kart badania ifwom
  • Przewodnik projektu
  • Książeczkę „Twoje badanie opinii”
Kapsułki Ariel 3 w 1 Mountain Spring:

Zapewniają świetne rezultaty nawet w przypadku trudnych zabrudzeń. Idealnie nadają się zarówno do tkanin białych, jak i kolorowych – dokładnie piorą i nadają tkaninom blask, nawet w temperaturze 30 stopni C.

Ariel
Płyn do płukania Lenor Gold Orchid:

Sprawia, że ubrania są świeże przez cały dzień, chociaż dozujesz mniej płynu niż wcześniej. Na jedno pranie zużywasz tylko 25 ml płynu. Dzięki innowacyjnej technologii Freshlock możesz cieszyć się uczuciem niezwykłej świeżości swoich ubrań nawet do 12 godzin.


Moja opinia

Jako, że paczkę otrzymałam dopiero dwa dni temu to jeszcze nie miałam okazji zrobić prania. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne. Kapsułki Ariel 3 w 1 wyglądają na mocne, profesjonalnie i ładnie pachną. Faktycznie możemy zauważyć trzy różne substancje w jednej kapsułce. Wygląda to zachęcająco. Płyn do płukania Lenor Gold Orchid zaraz po odkręceniu korka ukazuje swój wyjątkowy zapach. Jeszcze nie spotkałam się z podobnym produktem. Kremowa i aksamitna konsystencja w złotawym kolorze. Nie mogę doczekać się, aż wypróbuje to połączenie.

Ariel

0 0 votes
Article Rating