Tanie pędzle do makijażu dobrej jakości

Zapewne każda kobieta, która uwielbia robić makijaże marzy o profesjonalnym zestawie pędzli. To właśnie dzięki nim możemy tworzyć, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Stawiam na tanie pędzle do makijażu. Przez ostatnie lata używałam najtańszych pędzli, które zakupiłam w H&M za grosze. Nie miałam ochoty kupowania ich za bagatela jak wielkie kwoty. Jestem zdania, że nie drogi sprzęt robi z ciebie artystę, ale pasja i chęć działania.

tanie pędzle do makijażu
Przeglądając różne oferty natrafiłam na zestaw 24 pędzli w a’la skórzanym futerale. Na pierwszy rzut oka prezentuje się całkiem okazale. Po kilku próbach śmiem twierdzić, że w porównaniu z droższymi odpowiednikami nic mu nie brakuje.
tanie pędzle do makijażu
Aktualizując ten wpis w trakcie przenosin z blogspota. Po ponad dwóch latach użytkowania tanie pędzle do makijażu z chińskiego serwisu zakupowego Aliexpress, nadal mi towarzyszą. Ostatnio brałam się za ich czyszczenie. Z pomocą płynu do naczyń przywróciłam ich dawny blask. Nie zauważyłam, by odpadały z nich włoski. Działo się tak przy pędzlach z H&M’u. Na razie nie mam potrzeby wymiany pędzli na nowe. Coś czuję, że te posłużą mi jeszcze przez długi czas.

tanie pędzle do makijażu

tanie pędzle do makijażu

tanie pędzle do makijażu
Cena: $ 12,79 (wyszło ok. 47 zł)

Link do pędzli, które dostępne są w 5 kolorach:

tanie pędzle do makijażu

Kliknij na zdjęcie, by przenieść się do strony.

Do kupienia w promocyjnej cenie $ 9,84 (ok. 38 zł Revolut)

Leave a Reply