Podkład AA Ideal Match do każdego rodzaju cery

Poszukiwanie idealnego podkładu bez wątpienia nie jest łatwym zadaniem. W drogeriach można trafić na ogromną ilość kosmetyków tego typu. Od różnych odcieni, poprzez inne pojemności, aż do rozmaitych składów. Podkład AA Ideal Match, zgodnie z tym co napisał producent, odpowiedni jest do każdego rodzaju cery. Mówi się, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Sprawdźmy zatem, jak jest w tym przypadku.

Podkład AA Ideal

Co napisał producent

AA Wings of Color, Ideal Match + Vitamins E + C Foundation. Podkład idealnie dopasowujący się do każdego rodzaju cery. Zapewniający precyzyjne krycie i naturalny wygląd. Formuła z ekstraktem z aceroli i witaminą e gwarantuje witalność i świeżość oraz działanie anti-ageing. Podkład nie blokuje porów i nie powoduje powstawania zaskórników.

Podkład AA Ideal

Podkład AA Ideal Match – moja opinia

Poszukiwanie idealnego podkładu nie jest łatwe. Niejednokrotnie natrafiłam na kosmetyki, które reklamowano jako perfekcyjne i do każdego rodzaju cery. Podkład AA Ideal Match wzięłam z półki bez wcześniejszego czytania opinii. Wiedziałam, że musi mieć formułę kryjącą i nie zapychającą porów. Pod tym względem jestem zadowolona.

AA Ideal Match

Krycie oceniam 6 na 10. Nie jest to jakiś super mocny kamuflaż, ale delikatna powłoka. Ukazując go na zdjęciach, nie użyłam żadnych innych kosmetyków (oprócz pomady do brwi). Chciałam pokazać jak kryje przebarwienia i niedoskonałości.


Bez makijażu

Podkład AA Ideal
Lewa strona: niepomalowane. Prawa strona: pomalowane.

Aby podkład wytrzymał cały dzień koniecznie trzeba użyć pudru. Ja od czasu do czasu przypudrowuje świecący się nosek transparentnym pudrem matującym. Przy wysokiej temperaturze, czy też kiedy mam katar podkład się ściera. Podobnie jak odciski od oprawek, które robią charakterystyczne ślady. W porównaniu do innych podkładów, ten wyróżnia się tym, że nie przyczynia się do powstawania niedoskonałości. Wydaje się, jakby skóra oddychała.

Podkład AA Ideal
Podkład AA Ideal Match na całej twarzy

Jak nakładam podkład?

W pierwszej kolejności odpowiednio przygotowuję buzię. Tonizuję, bądź też oczyszczam żelem myjącym. Następnie wklepuję krem nawilżający, żel na trądzik albo rozświetlacz w płynie. Po trzecie nie używam do tego palców. Najlepiej mi się rozprowadza przy pomocy gąbeczki, tzw. beauty blender’a. Czasami korzystam ze szczoteczki do podkładu. Ostatecznie utrwalam makijaż za pomocą pudru transparentnego. W razie potrzeby, w ciągu dnia przypudrowuję twarz.

Czy trafiłam na mój idealny podkład? W skrócie, podkład AA Ideal Match do każdego rodzaju cery polubił się również z moją. To prawda, że potrafi się nieźle dopasować. Ma zdolność ukrywania mniejszych problemów skórnych. Kolor 201 ivory łatwo się rozprowadza za pomocą gąbeczki. Wtapia się w skórę natychmiastowo, ale nie pozostaje tam całego dnia. Co więcej, podczas wyższych temperatur łatwo o utratę trwałości. Tak więc, dla tłustej cery może mieć zbyt mało właściwości matujących. Trzeba wtedy nosić ze sobą puder lub bibułki matujące. Na promocji cena jest atrakcyjna, bez niej zastanowiłabym się dłużej nad wyborem. Być może sięgnę ponownie po ten podkład. Oczywiście, jeśli będzie do dobrej cenie.

Używaliście podkładu AA Ideal Match do każdego rodzaju cery? Jak się sprawdzał?

Leave a Reply