Mentos Pure Fresh

Mentos Pure Fresh kampania gum do żucia Streetcom

Pierwszy kęs uwalnia płynną zawartość, która dopieszcza kubki smakowe. W zależności od tego na co mamy ochotę, są to truskawki lub owoce tropikalne. Tuż za drugim gryzem owocowa eksplozja świeżości rozchodzi się po całym ciele. Tropikalne odświeżenie, czy truskawkowe orzeźwienie? Jeśli zastanawiasz się co wybrałam to zapraszam na dzisiejszy wpis o Mentos Pure Fresh.

Mentos Pure Fresh

Wszyscy, którzy od czasu do czasu wpadają na mojego bloga zapewne słyszeli już o Streetcom. Dla przypomnienia, ekspertką Streetcom jestem już od 8 lat. Miałam okazję testować rozmaite produkty. Od kosmetyków zaczynając, a na produktach spożywczych kończąc. Do platformy można dołączyć w każdej chwili – wystarczy zarejestrować się na stronie i czekać na swoją pierwszą kampanię Streetcom.

Gumy Mentos Pure Fresh

Ankiety staram się wypełniać regularnie. Kiedy tylko coś nowego pojawi się w Strefie Eksperta Streetcom natychmiast działam. Tym razem, zaraz po przyjęciu do kampanii piwa Somersby Pear otrzymałam informację o potwierdzeniu adresu do kolejnej kampanii. Byłam trochę zaskoczona, że zostałam zakwalifikowana do następnej akcji w tak krótkim czasie. W zeszłym roku miałam przyjemność również rekomendować Mentosy.

Tym razem w mojej paczce Ambasadora znalazłam dwie owocowe nowości: Mentos Pure Fresh Strawberry oraz Mentos Pure Fresh Tropical. Każdego ze smaków po 20 rolek dla mnie i do rozdania znajomym.

Mentos Pure Fresh

Gumy Tropical to drażetki kryjące w sobie płynną esencję. Po rozgryzieniu uwalnia się intensywny smak owoców tropikalnych. Owocowe odświeżenie pozostaje na długi czas. Wersja Strawberry również zaskakuje eksplozją owocowej świeżości. Każda krucha drażetka skrywa w sobie płyny truskawkowy smak. Podczas żucia wydobywa się na zewnątrz i daje w ustach uczucie owocowego orzeźwienia na długo.

Mentos Pure Fresh

Mentos Pure Fresh moja opinia

Oba warianty gum Mentos występują w dwóch rodzajach opakowań. Do testowania dostałam mieszczące się w kieszeni, rolki. Znane jeszcze z dzieciństwa pod dłuższą postacią. Wersja butelkowa, gdzie w pojemniku znajduje się większy zapas dla spragnionych owocowej świeżości dostępna jest w sklepach. Jeśli bym miała wybierać swój ulubiony smak gum Mentos to byłby to tropikalny. Lubię nowości i egzotyczne połączenia, dlatego gumy tropical tak mi zasmakowały. Tak jak reklamują, drażetki uwalniają owocowy sok po rozgryzieniu. Jest on dość intensywny, co zadowoli miłośników wyrazistych smaków.

Leave a Reply