Project Pan

Project Pan – podsumowanie sierpnia i plan na wrzesień

Tym razem z lekkim poślizgiem podsumowanie Project Pan w sierpniu. Na ostatni miesiąc wakacji pokusiłam się o wybranie poniższych kosmetyków do zużycia:

1) Spray do włosów farbowanych zwiększający połysk Schwarzkopf Essence Ultime

2) Balsam do ciała kokosowy Kinsley Cosmetics

3) Krem do stóp z mentolem Acerin

4) Cień do powiek Bell Fashion & Pearly

5) Róż do policzków Bourjois

Project Pan

Każdy z kosmetyków używałam regularnie i starałam się skończyć. W 100% nie udało mi się niestety wykorzystać żadnego z produktów. Mogę pochwalić się natomiast tym, że niektóre z kosmetyków znacznie zmniejszyły swoją zawartość. O to przecież chodzi w Project Pan! Nic na siłę, jeśli coś ma jeszcze termin ważności i nadaje się do makijażu/pielęgnacji to zużywamy. Więcej o idei less waste w poprzednich wpisach.

Wrzesień z Project Pan

W związku z tym, że nie zużyłam żadnego z kosmetyków wybranych w sierpniu to przenoszę listę na wrzesień. Tym razem z większym uporem postaram się dokończyć wyzwanie. Najbardziej zależy mi, by zobaczyć srebrne blaszki różu oraz cieni do powiek. Ich aktualny stan prezentuje się na zdjęciach.

Róż do policzków Bourjois

Project Pan

Cień do powiek Bell Fashion & Pearly

Cień do powiek Bell Fashion & Pearly

Oba kosmetyki należą do produktów, które ciężko jest wykończyć. W sklepach coraz więcej kuszących promocji na kolorowe kosmetyki. Nie pamiętam, bym kiedyś wyrzucała opakowanie po różu. Cienie zwykle się rozkruszały, ale i tak można było wykorzystać je ponownie. Jedynie kiepskiej jakości paletka kończyła na kartce, wymieszana z wodą. Tak powstawały ciekawe, artystyczne kombinacje. Tym razem każdy codzienny makijaż podkreślam zarumienionymi policzkami i smoky eyes w wersji różowej. Kosmetyki coraz bardziej się zużywają i napędzają mój własny Project Pan.

Leave a Reply