Wielki Test produktów ALDI

Wielki Test produktów ALDI kampania Streetcom

Listopad wita nas chłodem, jednak w moje kuchni będzie gorąco. Sposobem na długie, jesienne wieczory może być gotowanie. Z pomocą przychodzi nowa kampania Streetcom i Wielki Test produktów ALDI. Dzisiejszy post będzie słodki, zdrowy i wegański. Dla każdego coś smacznego!

Wielki Test produktów ALDI

Dostanie się do kampanii produktów Aldi było dla mnie niespodzianką. Najpierw otrzymałam paczkę, dopiero później pojawił się mail z potwierdzeniem. Tym zaskoczenie było większe. Karton ze spożywką do testowania był ogromny. Szkoda mi go wyrzucić, więc posłuży zapewne do zabawy DIY. W mojej paczce Ambasadorki Aldi znalazły się:

  • Sok Pure Fruit
  • Czekolada Moser Roth
  • Śliwki suszone Trader Joe’s
  • Oliwa z oliwek Gut Bio
  • Pieczywo do wypieku Goldähren

Wielki Test produktów ALDI

Sok Pure Fruit – moja opinia

Pierwsze co rzuca się w oczy to znaczek “Vegan”. Od kiedy przeszłam na dietę wegetariańską, takie oznaczenie bardzo mnie cieszy. Biorąc pod uwagę to, że w przyszłości planuję odżywiać się w 100% wegańsko, już teraz badam rynek. Sok Pure Fruit ma fajną konsystencję, którą na prawdę można się napić. Z dostępnych smaków mi najbardziej zasmakowała wersja Exotic.

Czekolada Moser Roth – moja opinia

Jako, że jestem wielką fanką słodyczy to ucieszyła mnie czekolada. Tabliczka jest cienka i podzielona na kilka mniejszych części, co jest zaletą dla łasuchów. Nie zje się bynajmniej całej od razu. Dostałam dwie mleczne i jedną karmelową. Moją ulubioną okazała się mleczna. Czekolady oznaczone są logiem Fairtrade, zgodne z zasadami sprawiedliwego handlu. Na zdjęciu czekolada karmelowa. Mleczna była tak pyszna, że szybko się rozeszła.

Kampania Streetcom

Śliwki suszone Trader Joe’s – moja opinia

Jak to leciało… “Najłatwiejsze ciasto w świecie. Nic a nic się je nie gniecie. By pachniało wakacjami. Zrobię ciasto ze śliwkami”. Suszone śliwki zjadam poza sezonem, kiedy mam ochotę na coś słodkiego. Swoje opakowanie śliwek Trader Joe’s wykorzystałam do upieczenia placka. Korzystając z babcinego przepisu, śliwki przekroiłam na dwie połówki i ułożyłam na spodzie. Potwierdzam, że jak najbardziej nadają się one do wypieków.

Placek ze śliwkami

Oliwa z oliwek Gut Bio – moja opinia

Oliwa to składnik wielu potraw, które przyrządzam. Mix saład, pomidorki koktajlowe, tofu wędzone pokropione oliwą to niebo w gębie. Razem z pieczywem do wypieków z Aldi mogą posłużyć jako szybka przekąska. Oliwa z oliwek Gut Bio jest delikatnie przyprawiona, co oceniam jako duży plus. Dla miłośniczki greckich potraw to 10/10.

Pieczywo do wypieku Goldähren – moja opinia

Błyskawiczne i łatwe w przygotowaniu pieczywo do wypieku to jest to. Ma długi termin ważności, więc jeśli ktoś ma daleko do Aldi, tak jak ja to będzie zadowolony. Oznaczone jako wegańskie, bułeczki mają całkiem fajny skład.

Jak za darmo testować produkty?

O platformie Streetcom pisałam niejednokrotnie. Wielki Test produktów ALDI był prowadzony niezależnie, tj. nawet jeśli ktoś nie był tam zarejestrowany to mógł wziąć udział. Ja jednak jestem Ekspertką Streetcom od wielu lat i stali czytelnicy wiedzą, że to nie pierwsza kampania do której zostałam wybrana. Jeśli chcesz za darmo testować produkty spożywcze, napoje, usługi, kosmetyki i wiele więcej to zapraszam do rejestracji.

Wielki Test produktów ALDI

Leave a Reply