Oskary 2022 przegląd najlepszych makijaży

Oskary 2022 przegląd najlepszych makijaży

Zakończyła się 94. ceremonia wręczenia Oskarów za produkcje z 2021 roku. Najbardziej prestiżowe nagrody filmowe zdobyły m.in. “CODA”, reż. Sian Heder, “Diuna”, reż. Denis Villeneuve, “Psie pazury”, reż. Jane Campion. Przy tak wielkich wydarzeniach zwykle skupiamy się na kreacjach gwiazd, jednak czym byłyby one bez odpowiednio dobranego makijażu. Zwłaszcza, że łatwiej jest zainspirować się nim w codziennym życiu. Światła, kamera, akcja – zaczynamy Oskary 2022 i przegląd najlepszych makijaży z czerwonego dywanu!

Oskary 2022 przegląd najlepszych makijaży
GABRIELLA WILSON H.E.R © MOMODU MANSARAY; GETTY IMAGES

Gabriella Wilson, piosenkarka znana pod pseudonimem H.E.R. świetnie wygląda w kobaltowym eyelinerze. Jednocześnie prosty i szykowny makijaż doskonale uzupełnia się z gustownymi dodatkami. Kolorowe eyelinery powracają do łask.

Makijaże z Oskarów 2022
NICOLE KIDMAN © STEPHEN LOVEKIN; SHUTTERSTOCK

Nicole Kidman postawiła na czerwone i wyraziste usta pasujące do paznokci. Makijaż w wykonaniu Kyra Panchenko kosmetykami Pat McGrath Labs. Brawo, klasyka zawsze się obroni! Krwisto czerwona szminka doda wyrazistości i elegancji nawet najbardziej stonowanej stylizacji.

Makijaże na Oskarach 2022
TATI GABRIELLE © ANGELA WEISS

W przeglądzie najlepszych makijaży z Oskarów 2022 nie mogło zabraknąć królewsko wyglądającego makijażu Tati Gabrielle, którego autorem jest Elie Maalouf.

Oskary 2022 przegląd najlepszych makijaży
KRISTEN DUNST © DAVID LIVINGSTON; GETTY IMAGES

Policzki, oczy, usta i sama Kristen Dunst w rozświetlających odcieniach różu. Dzieło makijażystki Pati Dubroff.

Oskary 2022 przegląd najlepszych makijaży
JESSICA CHASTAIN © EAST NEWS

Niezwykle elegancki makeup w wykonaniu Kristofer Buckle z użyciem kosmetyków Charlotte Tilbury. Jessica Chastain, laureatka nagrody za najlepszą rolę pierwszoplanową perfekcyjnie skomponowała kreację, makijaż i dodatki pod swoje rude włosy.

Oscars 2022 makeup
SOFIA CARSON © CELEBMAFIA

Ten makijaż świetnie sprawdzi się również na co dzień. Sofia Carson podkreśliła urodę czarnym eyelinerem i pomadką koloru nude.

Najlepsze makijaże Oskary 2022
JADA PINKETT SMITH © EAST NEWS

Zielona kreska na dolnej powiece i błyszcząca szminka – to strzał w 10! Jada Pinkett Smith wykorzystała trend z lat 90, który wrócił na salony w wielkim stylu.

Najlepsze makijaże z czerwonego dywanu
ZENDAYA ©EAST NEWS

Styl glam na czerwonym dywanie jest jak bukiet świeżych kwiatów wiosną i “mała czarna” u Audrey Hepburn. Zendaya wyglądała olśniewająco w klasycznym makijażu z elementami glamour.

Oskary 2022 kreacje i makijaże
MILA KUNIS © EASY NEWS

Stylizacja i makijaż zaczerpnięty ze stylu Starego Hollywood, czyli zwiewny look. Mila Kunis w rozpuszczonych włosach z wykończeniem pełnym blasku.

Makijaże z Oskarów 2022
BILLIE EILISH © JAY L. CLENDENNIN; GETTY IMAGE

U Billie Eilish eyeliner i zaróżowione policzki podkreśliły porcelanową cerę.

Jak można zauważyć, w tym roku Oskary obfitowały w naturalne i proste makijaże. Łatwym więc będzie przełożenie je na domowe warunki. W kontraście do szykownych stylizacji, im mniej tym lepiej. Coraz częściej można zaobserwować, że Hollywood odchodzi od wizerunku pełnego przepychu i splendoru, próbując utożsamiać się ze zwykłym odbiorcą. Makijaż i moda z wielkiego ekranu staje się bardziej użytkowa.

Jedna odpowiedź do „Oskary 2022 przegląd najlepszych makijaży”

  1. […] pisze ← Poprzedni: Oskary 2022 przegląd najlepszych makijaży Następny: Noc Muzeów w Toruniu – program na 2022 […]

Leave a Reply