Influencers LIVE Wrocław 2023

Influencers LIVE Wrocław 2023 to wydarzenie dla twórców internetowych. W tym roku tematem przewodnim była Integracja Pokoleń. Na przestrzeniach Tarczyński Arena Wrocław 27 – 28 maja spotkało się około 2000 uczestników, prelegentów oraz wystawców. Był to mój kolejny wyjazd na ILW do Wrocławia. Wiedziałam, że czeka mnie wspaniała zabawa, mnóstwo inspiracji i budowania relacji z innymi osobami działającymi w sieci.

Influencers LIVE Wrocław 2023 – fotorelacja

Działo się bardzo dużo. Czas we Wrocławiu zleciał w mgnieniu oka. Zaczęliśmy od gry terenowej – Escape City Wrocław. Jest to zabawa dla grup, która ma na celu poznanie miasta. W trakcie gry odwiedziliśmy nietypowe miejsca we Wrocławiu i bliżej się poznaliśmy z innymi uczestnikami Influencers LIVE Wrocław 2023. Dni weekendowe przeznaczone były na warsztaty i konferencje organizowane przez znanych twórców internetowych z całej Polski. Jako, że zaczynam raczkować na TikToku, postanowiłam wziąć udział w wykładzie o zarabianiu na tej platformie. Więcej szczegółów z ILWrocław znajdziecie w moich mediach społecznościowych: m.in. na Facebooku i Instagramie. Tymczasem zapraszam na fotorelację.

Warsztaty tworzenia obrazów BOHO z juty

Jedną z najbardziej wyczekiwanych atrakcji podczas Influencers LIVE Wrocław są warsztaty. Na bieżąco obserwowałam oficjalny profil ILWrocław, aby jak najszybciej się na nie zapisać. W tym wypadku liczy się zasada – kto pierwszy, ten lepszy, więc nie ma co zwlekać. Udało mi się dostać na warsztaty tworzenia obrazów BOHO z juty, które prowadziły Ania i Beti z bloga Pani to potrafi. Rok temu miałam przyjemność poznać dziewczyny podczas zajęć malarskich, również we Wrocławiu. Poniżej efekt mojej pracy.

Do zobaczenia za rok, a może wcześniej?

Wszystko co dobre szybko się kończy. Zawsze po tego typu imprezach jestem naładowała inspiracjami na rozwój bloga i profili w social mediach. Doszły mnie słuchy, że jesienią tego roku… tak w 2023, ma się odbyć kolejna edycja wydarzenia. Nie ogłoszono jeszcze oficjalnych informacji, ale na facebooku Influencers LIVE Wrocław pojawiło się intrygujące pytanie o to – kto jest chętny na spotkanie jeszcze w tym roku? No właśnie, kto? Ja na pewno!

Leave a Reply