Renaissance World Tour Makeup

Renaissance World Tour Makeup, czyli makijaż z kryształkami w stylu Beyonce

Renaissance World Tour Makeup to podsumowanie moich makijażowych inspiracji prosto z koncertu Beyonce. Kryształki, brokat, srebro i wszystko co się błyszczy opisują look idealny na koncert i festiwal w 2023 roku. Ponadto: jak umalować się na koncert, aby w razie wzruszenia nie zepsuć makijażu? Oraz jak przygotować się na długie stanie w kolejce w słońcu i deszczu w oczekiwaniu na wielką gwiazdę.

Ostatnio jednym z ulubionych dodatków, po które sięgam są kryształki do makijażu. Pakowane są w tabliczkach razem z klejem, gotowe to przyklejenia. To bardzo ułatwia aplikację i można takie kryształki mieć zawsze przy sobie. A nuż, przyda nam się trochę zaświecić. Podczas stania w kolejce na koncert widziałam, jak dziewczyny dosłownie w biegu aplikowały błyszczące kryształki.

Makijaż koncertowy powinien być lekki i trwały, dlatego sięgnęłam po utrwalacz do makijażu w sprayu Kryolan. Konieczna jest też ochrona przeciwsłoneczna, więc postawiłam na koloryzujący krem CC z filtrem SPF 40 Hean Vital Skin. Taki zestaw dla mojej tłustej cery to idealna kombinacja na lato i imprezy plenerowe. Tylko co zrobić z wrażliwymi oczami, które mogą się wzruszać w trakcie wspólnego śpiewania Love on Top? Po pierwsze wodoodporny tusz do rzęs, po drugie delikatny i przetestowany wcześniej makijaż oczu oraz po trzecie sztuczne rzęsy, ratujące całość w wypadku intensywnego potoku łez, czy też mniej dokładnej kreski.

Stylizacja z koncertu Beyonce w Polsce 27/06/2023 r.

Przygotowania do koncertu Beyonce to nie tylko sam makijaż. W swoich stylizacjach postawiłam na cekiny, metaliczną torebkę, dżinsową crop kurtkę i sportowe buty ze srebrnym wykończeniem. Do dopełnienia Renaissance World Tour Outfit nie mogło zabraknąć srebrnych pomponów, specjalnie na akcję koncertową dla Queen Bee.

Po więcej dobrego zapraszam na moje social media:

  • Facebooka – wszystko na bieżąco, rolki z wydarzeń, eventów itd.;
  • Instagramatutoriale makijażowe wraz ze spisem kosmetyków, których używam;
  • TikToka – wideo z koncertu, dużo Beyonce i mnóstwo inspiracji.

Leave a Reply