Współpraca

Masz ciekawy pomysł na współpracę? Szukasz odpowiedniego miejsca w sieci na reklamę? Uważasz, że twój produkt może zainteresować czytelników mojego bloga?

Jeśli tak, napisz do mnie:

blog@ilonapisze.pl

Mogę wykonać:

  • sesję zdjęciową z produktem;
  • wpis sponsorowany;
  • rysunek produktu (digital art);
  • recenzję produktu z dowolnej kategorii mojego bloga.

testowanie kosmetykówTestowałam już wiele nowości kosmetycznych takich marek jak: Bio-Oil, Pierre René czy Neutrogena. Pielęgnacja, makijaż, manicure to wszystko to co lubię. Bliskie mojemu sercu są naturalne kosmetyki, dlatego chętnie je wypróbuje.

 

Brałam udział w kampaniach produktów spożywczych m.in. Werther’s Original, Somersby, Zott, Żywiec Zdrój. Słodka przekąska by umilić dzień. Zdrowe danie na każdą okazję. Apetyczne zdjęcie, by podzielić się radością.

 

Chętnie ubiorę się w Twoje produkty. Ostatnio zostałam Ambasadorką Hooy i nosiłam buty sportowe. Byłabym szczęśliwa mogąc promować ubrania plus size. Często podróżuję i zabieram ze sobą pomysły. Niezapomniane zdjęcie w kraterze wulkanu? Wszystko jest możliwe.

 

Metamorfoza pomieszczenia, prace remontowe? Dla mnie to nic trudnego. Dzięki udziałowi w projekcie trnd odnowiłam łazienkę i poznałam farby, które zostały ze mną na dłużej.

 

 

Pisałam nawet o płatnościach internetowych Blik, czy też skorzystałam z pomocy moich psów przy testowaniu karmy Purina Pro Plan. Jestem gotowa również na podjęcie nieszablonowej współpracy. Może być to coś zupełnie nowego. Im ciekawiej tym lepiej!

 

Ziaja pasta oczyszczająca

Jedną z moich pasji jest grafika komputerowa. Wykorzystuję ją, by urozmaicić wpisy i podkreślić ich charakter. Rysunek w stylu digital art – w tym czuję się najlepiej.

 

 

Działam w mediach społecznościowych, na Facebooku, Instagramie i Twitterze. Są one chętnie odwiedzane przez czytelników bloga. Z każdym dniem zdobywam coraz większe zasięgi. Obserwatorzy z zapałem zapoznają się z nowymi wpisami.